Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSTELEFON, "Diabelle" eller "Genie Phone", benvit och röd plast, American Telecommunication Corp. för Televerket, 1970/1980-tal.
Visst ytslitage. Ej funktionstestad.
507172
2017-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här