Vägglampa industridesign

Vägglampa industridesign
Vägglampa industridesign
Vägglampa industridesign
Vägglampa industridesign
Vägglampa industridesign
Vägglampa industridesign
Vägglampa industridesign
Vägglampa industridesign
Vägglampa industridesign
Vägglampa industridesign

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGLAMPA, 1920/30-tal, industridesign, lackerad plåt och trä, vridbar, längd ca 44 cm

Ytskador och rostangrepp

507189

2017-12-08