Jeppe Vontillius

Jeppe Vontillius
Jeppe Vontillius
Jeppe Vontillius
Jeppe Vontillius

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JEPPE VONTILLIUS (1915-1994): modell, signerad JV, olja på duk, ca 80x56 cm

507190

2017-12-11