Orientmatta Mattspecial

Orientmatta Mattspecial
Orientmatta Mattspecial
Orientmatta Mattspecial
Orientmatta Mattspecial

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ORIENTMATTA, nordvästpersisk, tidigt 1900-tal, ca 205x86 cm

Mindre slitage, mindre lagningar, mindre skador, ena kortsidan med senare kant

507194

2017-12-11