Orientmatta Mattspecial

Orientmatta Mattspecial
Orientmatta Mattspecial
Orientmatta Mattspecial
Orientmatta Mattspecial

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ORIENTMATTA, Östanotolisk, antik, medaljonger på kamelhårsfärgad botten, ca 198x115 cm

Zustandsbeschreibung

skador, lagningar, slitage

507209

2017-12-10