Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ORIENTMATTA, Östanotolisk, antik, medaljonger på kamelhårsfärgad botten, ca 198x115 cm
Zustandsbeschreibung
skador, lagningar, slitage
507209
2017-12-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner