Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Kossan", signerad, stämplad Mourlot, 22/310, 37x54 cm, oramad

anteckninga i marginalen, gulnad

507213

2017-12-09