Stig Lindberg mattallrikar 5 st

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STIG LINDBERG, mattallrikar 5 st, benporslin, Gustavsberg, ca 1970, framtagna till Interrest mässan 1969 i Göteborg, numrerad 555, diameter 24 cm

Bruksslitage

507214

2017-12-08