Bordslampa ABO Randers

Bordslampa ABO Randers
Bordslampa ABO Randers
Bordslampa ABO Randers
Bordslampa ABO Randers
Bordslampa ABO Randers
Bordslampa ABO Randers

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, ABO Randers, Danmark, 1970-tal, mässing, höj och sänkbar, maxhöjd 73 cm

Smärre slitage

507215

2017-12-08