Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Dansen 1978", signerad L Jirlow, 22/310, färglitografi, bladmått 56x44 cm, oramad

gulnad

507222

2017-12-09