Lennart Jirlow färglitografi
Vollendet
2017-12-09
507225
| Höchstes Gebot | 750 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "På restaurangen", signerad L Jirlow, 5/380, färglitografi, bladmått ca 55x73 cm
gulnader, skador i marginalen