Lennar Jirlow litografi

Lennar Jirlow litografi
Lennar Jirlow litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Trädgården", 1986, signerad L. Jirlow, numrerad 241/310, färglitografi, bladmått 54x68 cm, oramad

anteckningar i margnalen gulnad,

507227

2017-12-09