Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
EDUARD WIIRALT (1898-1954): Virve, signerad och daterad E Wiiralt Viljandi 1943 i plåten, samt med i tusch Vivre-pointe sèche 1943 E Wiiralt, torrnål, ca 34,5x32 cm
507229
2017-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här