Eduard Wiiralt torrnål

Eduard Wiiralt torrnål
Eduard Wiiralt torrnål
Eduard Wiiralt torrnål
Eduard Wiiralt torrnål

Klubbat för:

18 500 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

EDUARD WIIRALT (1898-1954): Virve, signerad och daterad E Wiiralt Viljandi 1943 i plåten, samt med i tusch Vivre-pointe sèche 1943 E Wiiralt, torrnål, ca 34,5x32 cm

Kuntoraportti

507229

Päivämäärä:

2017-12-09