Lennart Jirlow litografi
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): "Det dagliga brödet/Le Pain Quotidien", signerad L. Jirlow, 1986, numrerad 241/310, färglitografi, Arches, bladmått 51x65 cm
Tryckt hos Fernand Mourlot, Paris, Editions Linnaeus, ur mappen Bourgade Francaise, oramad
anteckningar i marginalen
507230
2017-12-09