Skålar silver
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅLAR, 2 st., silver, en med glasinsats, punsad dekorstämplade G A Dahlgren, Malmö 1916, höjd 7,5-8,5, diameter 16,5-22,5 cm, silvervikt ca 702 g
Skål med nagg, en skål med kantbristning
507235
2017-12-09