Silverföremål 10 st

Silverföremål 10 st
Silverföremål 10 st
Silverföremål 10 st
Silverföremål 10 st
Silverföremål 10 st
Silverföremål 10 st
Silverföremål 10 st
Silverföremål 10 st
Silverföremål 10 st
Silverföremål 10 st
Silverföremål 10 st
Silverföremål 10 st

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄGARE, PUNSCHKOPPAR, 4 st, TÅNG, TESIL, LJUSSLÄCKARE, SALT- och PEPPARSTRÖARE, bägare, Munkens, Stockholm, 1978, höjd ca 9 cm, punschkoppar, 4 st, invändigt förgyllda, Ceson, Stockholm, 1976, höjd ca 3,5 cm, totalvikt ca 424 g

Slitage, ställvis anlöning, bucklor och mindre repor, lagning till ljussläckaren,

507272

2017-12-08