Silverföremål 10 st
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄGARE, PUNSCHKOPPAR, 4 st, TÅNG, TESIL, LJUSSLÄCKARE, SALT- och PEPPARSTRÖARE, bägare, Munkens, Stockholm, 1978, höjd ca 9 cm, punschkoppar, 4 st, invändigt förgyllda, Ceson, Stockholm, 1976, höjd ca 3,5 cm, totalvikt ca 424 g
Slitage, ställvis anlöning, bucklor och mindre repor, lagning till ljussläckaren,
507272
2017-12-08