Carl Bergfeld oljemålning

Carl Bergfeld oljemålning
Carl Bergfeld oljemålning
Carl Bergfeld oljemålning
Carl Bergfeld oljemålning
Carl Bergfeld oljemålning
Carl Bergfeld oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL BERGFELD (1837-1920): Fjordlandskap, signerad C Bergfeld, olja på duk, ca 24x36 cm

507278

2017-12-09