Sonia Delaunay färglitografi

Sonia Delaunay färglitografi
Sonia Delaunay färglitografi

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SONIA DELAUNAY (Frankrike, 1885-1981): Komposition, signerad Sonia Delaunay, 18/150, färgetsning, bladmått ca 91x63 cm, oramad

Fläckar i marginalen

507282

2017-12-09