Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
K-G NILSON (född 1942): "Partitur II", signerad och daterad K-G Nilsson 1983, 15/100, färgserigrafi, ca 48x79,5 cm, oramad
Något gulnad
507283
2017-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här