KG Nilson serigrafi

KG Nilson serigrafi
KG Nilson serigrafi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

K-G NILSON (född 1942): "Partitur II", signerad och daterad K-G Nilsson 1983, 15/100, färgserigrafi, ca 48x79,5 cm, oramad

Något gulnad

507283

2017-12-09