Portfölj

Portfölj
Portfölj
Portfölj
Portfölj
Portfölj
Portfölj
Portfölj
Portfölj
Portfölj
Portfölj
Portfölj
Portfölj

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WHITE GREY BLACK AND BLUE, portfölj med konstnärerna Pierre Olofsson, Olle Bonniér, Lennart Rodhe, Kjell Andersson, Lennart Aschenbrenner, Curt Asker, Curt Hillfon, Anders Knutsson, LG Lundberg, Harald Lyth, Philip von Schantz, Ulf Wahlberg, signerade, numrerade 65/100, serigrafier, ca 30x38 cm

Bokkassett med slitage

507284

2017-12-09