Jean Lassale herrarmbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JEAN LASSALE, armbandsur, 18 k guld, 1980-tal, quartz, safirglas, boettnr. MP 311 300, integrerat läderarmband, viklås i stål samt 18 k (original), 27x30 mm, originabox
Går ej (saknar batteri), SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage
507298
2017-12-14