Jean Lassale herrarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JEAN LASSALE, armbandsur, 18 k guld, 1980-tal, quartz, safirglas, boettnr. MP 311 300, integrerat läderarmband, viklås i stål samt 18 k (original), 27x30 mm, originabox

Går ej (saknar batteri), SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage

507298

2017-12-14