Wiking Swensson

Wiking Swensson
Wiking Swensson
Wiking Swensson
Wiking Swensson

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WIKING SVENSSON (1915-1979), abstrakt komposition, signerad, olja på duk, ca 60x46 cm

507303

2017-12-13