Lars Erik Larsson

Lars Erik Larsson
Lars Erik Larsson
Lars Erik Larsson
Lars Erik Larsson

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS ERIK LARSSON (1912-1971): hamnmotiv, signerad, olja på pannå, 45x54 cm

507305

2017-12-13