Matta Judith Johansson ´´Grön höst´´

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JUDITH JOHANSSON, matta,"Grön höst", rölakan, grön bas med inslag av brun och gult, formgiven 1962, signerad JJ, ca 305 x 200 cm

Bruksslitage

507333

2017-12-08