Köttyxa

Köttyxa
Köttyxa
Köttyxa
Köttyxa
Köttyxa
Köttyxa

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KÖTTYXA, 1800-tal, längd ca 33 cm

Skador

507336

2017-12-09