Matta, rya, Sverige 1940-50-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

MATTA, rya, Sverige 1940-50-tal, geometriskt mönster mot blå botten, 230x134 cm

Skadade kanter, saknar fransar, visst slitage

507348

2017-12-12