Anne Nilsson vas Donut

Anne Nilsson vas Donut
Anne Nilsson vas Donut
Anne Nilsson vas Donut
Anne Nilsson vas Donut
Anne Nilsson vas Donut
Anne Nilsson vas Donut
Anne Nilsson vas Donut
Anne Nilsson vas Donut
Anne Nilsson vas Donut
Anne Nilsson vas Donut

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNE NILSSON, "Donut", vas, glas, Kosta Boda, signerad Kosta Boda, diameter ca 22 cm

Smärre slitage

507364

2017-12-09