Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MALTE STERNER (1903-1952): (10) "Hundar", signerade, etsningar, varierande mått, största mått 22x17,5 cm minsta mått 10x13,5 cm
507386
2017-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här