Malte Sterner

Malte Sterner
Malte Sterner
Malte Sterner
Malte Sterner
Malte Sterner
Malte Sterner
Malte Sterner
Malte Sterner
Malte Sterner
Malte Sterner

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MALTE STERNER (1903-1952): (10) "Hundar", signerade, etsningar, varierande mått, största mått 22x17,5 cm minsta mått 10x13,5 cm

507386

2017-12-09