Malte Sterner

Malte Sterner
Malte Sterner
Malte Sterner
Malte Sterner
Malte Sterner
Malte Sterner
Malte Sterner
Malte Sterner
Malte Sterner
Malte Sterner
Malte Sterner
Malte Sterner

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

MALTE STERNER (1903-1952): (6) landskapsmotiv signerade, etsningar, varierande mått, största mått 25x21,5 cm, oramade

507387

2017-12-09