Malte Sterner

Malte Sterner
Malte Sterner
Malte Sterner
Malte Sterner
Malte Sterner
Malte Sterner
Malte Sterner
Malte Sterner
Malte Sterner
Malte Sterner
Malte Sterner
Malte Sterner

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MALTE STERNER (1903-1952): (6) Båtmotiv, häst och ansikte, signerade, etsningar, varierande mått, största mått 25x17 cm

507389

2017-12-09