Örjan Sätre oljemålning

Örjan Sätre oljemålning
Örjan Sätre oljemålning
Örjan Sätre oljemålning
Örjan Sätre oljemålning
Örjan Sätre oljemålning
Örjan Sätre oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÖRJAN SÄTRE (född 1952): ´´Utecafé i little Italy- New York´´, signerad Örjan .Sätre, daterad á tergo 2001, olja på pannå, ca 43x61 cm

507402

2017-12-09