Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1 par, mässing, 1970-tal, rökfärgade glasskivor, höjd 46, 70x78 cm
Bruksslitage
507415
2017-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här