Ikon S:t Nikolaus riza av förgylld metall

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

IKON, S:t Nikolaus, riza av förgylld metall med graverad dekor, 18x14,5, träram

träramen med skador

507428

2017-12-10