Lindorm Liljefors Älg oljemålning

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Skogslandskap med älg och hund, signerad och daterad Lindorm L -46, olja på duk, 70x100 cm

507432

2017-12-09