Taburett rokoko

Taburett rokoko
Taburett rokoko
Taburett rokoko
Taburett rokoko
Taburett rokoko
Taburett rokoko
Taburett rokoko
Taburett rokoko

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

TABURETT, rokoko, 17/1800-tal, träskuren dekor, svartmålad, höjd 46 cm

Zustandsbeschreibung

senare bemålning, slitage

507459

2017-12-17