Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
TABURETT, rokoko, 17/1800-tal, träskuren dekor, svartmålad, höjd 46 cm
Zustandsbeschreibung
senare bemålning, slitage
507459
2017-12-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner