Matgrupp i gustaviansk stil
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATGRUPP, 5 dlr, 1900 talets mitt, gustaviansk stil, vitmålad med förgyllda fleuroner, bestående av 4 stolar, matbord med 2 iläggsskivor à 45, höjd ca 73, diameter 110, totallängd 200 cm
Bruksslitage, ytskador
507472
2017-12-11