Matgrupp i gustaviansk stil

Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil

Klubbat för:

2 600 SEK

1 500 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, 1900 talets mitt, gustaviansk stil, vitmålad med förgyllda fleuroner, bestående av 4 stolar, matbord med 2 iläggsskivor à 45, höjd ca 73, diameter 110, totallängd 200 cm

Bruksslitage, ytskador

507472

2017-12-11