Gunnar Myrstrand, skåp, Källemo, 1960-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUNNAR MYRSTRAND, skåp, Källemo, 1960-tal, ek, välvd front med två lådor, beslag i mässing, inredning med lådor och hyllor, höjd 156, 115 x 45 cm

smärre slitage

507475

2017-12-17