Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PIERRE HENRI T. TETAR VAN ELVEN (Holland 1828/31-1908): Stadsmiljö, signerad P Tetar v. Elven, olja på duk uppklistrad på duk, 45x55 cm
Uppklistard på duk, färgbortfall
507487
2017-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här