Pierre Henri T. Tetar Van Elven olja

Klubbat för:

6 600 SEK

8 000 SEK

PIERRE HENRI T. TETAR VAN ELVEN (Holland 1828/31-1908): Stadsmiljö, signerad P Tetar v. Elven, olja på duk uppklistrad på duk, 45x55 cm

Uppklistard på duk, färgbortfall

507487

2017-12-09