Jacob Hägg etsning

Jacob Hägg etsning
Jacob Hägg etsning
Jacob Hägg etsning
Jacob Hägg etsning
Jacob Hägg etsning
Jacob Hägg etsning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JACOB HÄGG (1839-1931): "Santisima Trinidad", signerad J hägg, daterad i trycket 1913, etsning, 63x48 cm

Gulnad

507503

2017-12-09