Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GUNNAR LÖBERG (1893-1950): Kvinnoporträtt, signerad och daterad G Löberg 1939, olja på duk, 49,5x41 cm
507511
2017-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här