Gunnar Löberg oljemålning
Closed
2017-12-09
507511
| Sold for | 6 000 SEK |
| Estimate | 8 000 SEK |
GUNNAR LÖBERG (1893-1950): Kvinnoporträtt, signerad och daterad G Löberg 1939, olja på duk, 49,5x41 cm