Bokhylla design Carl Malmsten

Bokhylla design Carl Malmsten
Bokhylla design Carl Malmsten
Bokhylla design Carl Malmsten
Bokhylla design Carl Malmsten
Bokhylla design Carl Malmsten
Bokhylla design Carl Malmsten
Bokhylla design Carl Malmsten
Bokhylla design Carl Malmsten

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL MALMSTEN, bokhylla, 1900-talets andra hälft, fanérad i valnöt, med skåpdel, invändig beslysning, brännmärkt CM, höjd 203, 90x43 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador, avklippt el

507534

2017-12-09