Bokhylla design Carl Malmsten
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL MALMSTEN, bokhylla, 1900-talets andra hälft, fanérad i valnöt, med skåpdel, invändig beslysning, brännmärkt CM, höjd 203, 90x43 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre ytskador, avklippt el
507534
2017-12-09