Henrik Théel

Henrik Théel
Henrik Théel
Henrik Théel
Henrik Théel
Henrik Théel
Henrik Théel

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

HENRIK THÉEL (Stockholm 1882- Säffle 1968): Solbelysta träd i vinterskrud, signerad Henrik Théel, olja på duk, ca 85x74 cm

Färgbortfall

507562

2017-12-10