Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
HENRIK THÉEL (Stockholm 1882- Säffle 1968): Solbelysta träd i vinterskrud, signerad Henrik Théel, olja på duk, ca 85x74 cm
Färgbortfall
507562
2017-12-10