Filip Månsson oljemålning

Filip Månsson oljemålning
Filip Månsson oljemålning
Filip Månsson oljemålning
Filip Månsson oljemålning
Filip Månsson oljemålning
Filip Månsson oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

FILIP MÅNSSON (1864-1933): Sorg, signerad och daterad F Månson 91, olja på duk, 61x50 cm

Dukskador: Rispor

507601

2017-12-10