Väggpendyl Grönbäck

Väggpendyl Grönbäck
Väggpendyl Grönbäck
Väggpendyl Grönbäck
Väggpendyl Grönbäck
Väggpendyl Grönbäck
Väggpendyl Grönbäck
Väggpendyl Grönbäck
Väggpendyl Grönbäck

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JW GRÖNBÄCK, väggpendyl, 1900-tal, rokokostil, förgylld, skuren dekor, urtavla med romerska siffror samt märkt JW Grönbäck Stockholm, längd ca 86 cm, pendel medföljer

Nyckel saknas, ljudlådans nät skadade

507606

2017-12-11