Bokskåp empirestil

Bokskåp empirestil
Bokskåp empirestil
Bokskåp empirestil
Bokskåp empirestil
Bokskåp empirestil
Bokskåp empirestil
Bokskåp empirestil
Bokskåp empirestil
Bokskåp empirestil
Bokskåp empirestil
Bokskåp empirestil
Bokskåp empirestil
Bokskåp empirestil
Bokskåp empirestil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BOKSKÅP, empirestil, 1900-tal, mahognyfanér, beslag i brons, hörnpelare krönta av egyptiserande karyatider, dörrar med lagerkransar, fotavslut i from av lejontassar, invändigt med klädd med tre hyllplan, höjd 215, 153x50 cm, nycklar finns

Fanerbortfall, slitage

507610

2017-12-11