Ivan Jordell oljemålning

Ivan Jordell oljemålning
Ivan Jordell oljemålning
Ivan Jordell oljemålning
Ivan Jordell oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IVAN JORDELL (1901-1961): Clownporträtt, signerad Ivan Jordell, olja på pannå, ca 62x53 cm

507627

2017-12-10