Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, 1800-tal, sengustavianska, provinsarbete, modell Axet, vitbemålade, bronserade detaljer, främre ben med kannelyrer, svängda bakben, höjd ca 46 cm

Slitage, färgbortfall, renoverade, kompletterade

507631

2017-12-11